טכנאי מקררים - תיקון וחלקי חילוף למקררים

נזילת מים מהמקרר? המקפיא מייצר קרח? המקרר עושה רעשים, מקצר? המקרר הפסיק לקרר, מזיע? לשירות מרום מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מקררים מתוצרת שארפ, בלומברג, האייר ועוד הנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי מקררים בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר MAROM או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי למקררי שארפ, בקו, בלומברג, האייר לכל מקום בארץ. ממילוי גז למקרר, החלפת גומיות למקרר, החלפת כרטיס פיקוד למקרר ולמקפיא, החלפת מדחס למקרר החלפת תרמוסטט, החלפת מאוורר, החלפת גוף חימום הפשרה במקפיא ועד כיוון והחלפת צד לדלת המקרר. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי מדיחי כלים - תיקון וחלקי חילוף למדיח כלים​

מדיח הכלים מקצר? מדיח לא מייבש? לא נכנסים מים? סתימה במדיח כלים? לשירות מרום מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מדיחי כלים מתוצרת זנוסי, בלומברג, דלונגי, דה דיטריש הנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי מדיחים בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר MAROM או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי למדיחי כלים זנוסי, בקו, בלומברג, דלונגי ודה דיטריש לכל מקום בארץ. מהחלפת צינור ניקוז במדיח, החלפת קבל למדיח, החלפת ממטרת מדיח, תיקון דלת מדיח ועד החלפת משאבת מים. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי מייבשי כביסה - תיקון וחלקי חילוף למייבש כביסה

מייבש הכביסה מקצר? מייבש לא מחמם? מייבש לא מסתובב? המייבש לא נדלק בכלל? לשירות מרום מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מייבשי כביסה מתוצרת זנוסי, בלומברג, באוכנט ודלונגי הנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי מייבש כביסה בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר MAROM או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי למייבשי כביסה בזנוסי, בלומברג, בקו, באוכנט ודלונגי לכל מקום בארץ. מהחלפת גוף חימום למייבש, החלפת כבל למייבש הכביסה, החלפת כרטיס פיקוד למייבש, החלפת תרמוסטט ועד החלפת רצועה למייבש. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי מכונות כביסה - תיקון וחלקי חילוף למכונת כביסה

מכונת כביסה לא סוחטת? מכונת כביסה לא מסיימת תוכנית? המכונת מרעישה? המכונה מקצרת? לשירות מרום מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מכונות כביסה מתוצרת בלומברג, זנוסי, דלונגי, שארפ, באוכנט הנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי למכונת כביסה בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר MAROM או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי למכונת כביסה בבלומברג, זנוסי, בקו, דלונגי, שארפ ובאוכנט לכל מקום בארץ. מהחלפת גומייה בדלת המכונה, החלפת מנוע למכונה, החלפת בולמים למכונה, החלפת משאבת מים, החלפת גוף חימום למכונה, החלפת רצועות ועד החלפת ברז חשמלי. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי כיריים גז - תיקון וחלקי חילוף לכריים גז

ריח חזק של גז מהכיירים? הלהבה לא נדלקת? שינוי מיקום כיריים? הכפתור לא מסתובב? לשירות מרום מערך טכנאי גז אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון כיריים גז מתוצרת בלומברג, דלונגי, באוכנט, דה דיטריש וזנוסי הנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי גז בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר MAROM או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי גז לכיריים בלומברג, דלונגי, בקו, באוכנט, דה דיטריש וזנוסי לכל מקום בארץ. מתיקון מצת כיריים, החלפת חיישן בטיחות, פתיחת סתימה בכיריים, דליפת גז מהכיריים, ועד ניתוק כיריים. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי תנורים - תיקון וחלקי חילוף לתנורים

תנור לא מחמם? תקלות בדלת התנור? התנור מחמם יותר מידי? תנור לא עובד? תנור מקצר? לשירות מרום מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון תנורי אפייה בנויים ומשולבים מתוצרת זנוסי, בלומברג, דה דיטריש, דלונגי ובאוכנט הנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי לתנור בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר MAROM או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי לתנור זנוסי, בלומברג, דה דיטריש, בקו, דלונגי ובאוכנט לכל מקום בארץ. מהחלפת תרמוסטט, החלפת כרטיס פיקוד אלקטרוני בתנור, החלפת גוף חימום בתנור אפייה ועד החלפת דלת התנור. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום

מעבדת טכנאים למוצרים קטנים - תיקון וחלקי חילוף למוצרים קטנים

מטחנת בשר לא טוחנת? המיקסר הפסיק לעבוד? הבלנדר לא מסתובב? מעבד מזון לא נדלק? לשירות מרום מעבדות ומערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מטחנות בשר, מיקסרים, מעבדי מזון, בלנדרים, מכונות קפה ושואבי אבק מתוצרת מג'ימיקס, קיטשן אייד ודלונגי הנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי ומעבדה למוצרים קטנים בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר MAROM או בשירות לקוחות ניתן לקבל מידע על תיקון מוצרים קטנים מתוצרת מג'ימיקס, קיטשן אייד ודלונגי בפריסה ארצית. מהחלפת גיר למעבד מזון, החלפת גוף חימום למכונת קפה, תיקון מנוע מיקסר, ועד החלפת מנוע לשואב אבק. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

טכנאי כיריים חשמליות ואינדוקציה - תיקון וחלקי חילוף לכיריים חשמליות ואינדוקציה

כיריים לא נדלקות? ? הסירים לא מתחממים? כיריים לא עובדות? כיריים מקצרות? לשירות מרום מערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון כיריים חשמליות ואינדוקציה מתוצרת זנוסי, בלומברג, דה דיטריש, באוכנט ודלונגי הנמכרים ביותר בישראל. מחפש טכנאי לכיריים אינדוקציה בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר MAROM או בשירות לקוחות ניתן להזמין טכנאי לכיריים חשמליות ואינדוקציה בזנוסי, בקו, בלומברג, דה דיטריש, באוכנט ודלונגי לכל מקום בארץ. מהחלפת זכוכית -מולדה, החלפת כרטיס פיקוד אלקטרוני בכיריים, החלפת תרמוסטט ועד החלפת גופי חימום. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או הזמן ביקור טכנאי באתר עוד היום.

מעבדת טכנאים למכונות קפה ואספרסו - תיקון וחלקי חילוף למכונות קפה
מעבדה לתיקון מכונת קפה

מכונת קפה לא מוציאה מים? מכונת קפה דולפת או נוזלת? מקציף חלב הפסיק לעבוד? פולים לא נטחנים? לשירות מרום מעבדות ומערך טכנאים אמינים ומוסמכים ע"י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון מכונות קפה ואספרסו אוטומטיות וטוחנות מתצורת דלונגי הנמכרות ביותר בישראל. מחפש מעבדה לתיקון מכונת קפה בעירך? אנחנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא זמינות ואמינות הטכנאי. באתר MAROM או בשירות לקוחות ניתן לקבל מידע על תיקון מכונות קפה בקו, דלונגי ופיליפס בפריסה ארצית. מהחלפת משאבה למכונת כפה, החלפת גומיות ואטמים, החלפת תרמוסטט וגוף חימום, החלפת מערכת פיקוד ועד ניקיון ותחזוקה שוטפת של מכונת הקפה. אנחנו כאן לשירותך. צור קשר בצ'אט עם נציג או תגיעו לאחד מנקודות השירות שלנו עוד היום.

מתקין מוצרי חשמל - התקנת מוצרי חשמל בבית לקוח

מרום שירותים ואחזקה הינה חברת השרות הרשמית של יבואן המותגים המובילים שארפ, בקו, בלומברג, זנוסי, ניופאן, האייר, ראלקו, מג'ימיקס, קיטשן אייד, דיטריש ובאוכנט בישראל מרום שירותים ואחזקה הוסמכה ע"י היבואן לבצע התקנות והדרכות של מוצרי חשמל כגון מכונת כביסה , מדיח כלים, תנור בנוי, תנור משולב גז, מקרר, מייבש כביסה וכן כל סוגי הכיריים. התקנת מוצר חשמלי מבוצעת ע"י מתקין מוסמך אשר מפרק את המוצר מאריזתו, בודק את שלמותו ומתקין אותו במקומו. המתקין ממלא את תעודת האחריות על מוצר ומוסר אותה ללקוח. המתקין מחבר את המוצר חשמל, למקור מים וליציאת מים. המתקין מפעיל את המוצר לבדיקה ראשונית ולאחר מכן מבצע הדרכה על המוצר. אנו ממליצים ללקוחותינו להצטייד באביזרים משלימים ומומלצים לשמירה על אורך חיי המוצר, מספקים הגנות שונות מנזקי מים וחשמל, תוספים לניקיון ולאיכות הביצוע. לבירור על המוצרים המשלימים אנו ממליצים לשאול את המתקין בביתכם ו או להיכנס לאתר החברה.

התקנה טלפונית למוצרי חשמל באמצעות מתקין מוסמך

מרום שירותים ואחזקה הינה חברת השרות הרשמית של יבואן המותגים המובילים שארפ, בקו, בלומברג, זנוסי, ניופאן, האייר, ראלקו, מג'ימיקס, קיטשן אייד, דיטריש ובאוכנט בישראל. מרום שירותים ואחזקה הוסמכה ע"י היבואן לבצע התקנות והדרכות טלפוניות של מוצרי חשמל כגון מכונת כביסה , מדיח כלים, תנור בנוי, מקרר, מייבש כביסה. כיריים על כל סוגיהם מחייבות התקנה בבית לקוח ע"י טכנאי מוסמך ולא ניתן לקבל התקנה טלפונית על מוצרים אלו. התקנת מוצר חשמלי יכולה להתבצע ע"י הלקוח בזמן המתאים לו וללא צורך בהמתנה למתקין. ההתקנה הטלפונית מבוצעת מול הלקוח בשיחה עם מתקין מוסמך ומלווה בהסבר מפורט על דרך פתיחת האריזה, פירוק חיזוקים והתקנתו במקום. בהתקנה הטלפונית ניתן הסבר מדויק על אופן החיבור של המוצר לחשמל, למקור מים וליציאת מים. הלקוח מפעיל את המכונה וזוכה לאחריות מלאה. הלקוח יקבל במהלך ההתקנה הטלפונית קישור לטלפון הנייד למילוי פרטי המוצר וצילום מסמכי הרכישה לרישום המוצר במחשבי החברה ולקבלת האחריות. אנו ממליצים ללקוחותינו לרכוש אביזרים משלימים ומומלצים לשמירה על אורך חיי המוצר, מספקים הגנות שונות מנזקי מים וחשמל, תוספים לניקיון ולאיכות הביצוע. לבירור על המוצרים המשלימים אנו ממליצים לשאול את המתקין הטלפוני ו או להיכנס לאתר החברה.

מתקין מוצרי חשמל - התקנת מוצרי חשמל בבית לקוח

מרום שירותים מוצרי חשמל הינה חברת השרות הרשמית של יבואן המותגים המובילים בוש סימנס קונסטרוקטה וגגנאו בישראל חברת סי אס בי מוצרי חשמל הוסמכה ע"י היבואן לבצע התקנות והדרכות של מוצרי חשמל כגון מכונת כביסה , מדיח כלים, תנור בנוי, תנור משולב גז, מקרר, מייבש כביסה וכן כל סוגי הכיריים. התקנת מוצר חשמלי מבוצעת ע"י מתקין מוסמך אשר מפרק את המוצר מאריזתו, בודק את שלמותו ומתקין אותו במקומו. המתקין מחבר את המוצר חשמל, למקור מים וליציאת מים. המתקין מפעיל את המוצר לבדיקה ראשונית ולאחר מכן מבצע הדרכה על המוצר. המתקין ממלא את תעודת האחריות על מוצר ומוסר אותה ללקוח. אנו ממליצים ללקוחותינו להצטייד באביזרים משלימים ומומלצים לשמירה על אורך חיי המוצר, מספקים הגנות שונות מנזקי מים וחשמל, תוספים לניקיון ולאיכות הביצוע. לבירור על המוצרים המשלימים אנו ממליצים לשאול את המתקין בביתכם ו או להיכנס לאתר החברה.

לשירות מרום מערך טכנאים ומתקינים מוסמכים ע”י היבואן הרשמי בעלי וותק עשיר וניסיון רב שנים בתיקון כל סוגי התקלות למכונות כביסה, מייבשי כביסה, תנורי אפייה, מקררים, מדיחי כלים, כיריים גז, כיריים חשמליות ואינדוקציה, מכונות קפה וכל המוצרים הקטנים מתוצרת שארפ, בלומברג, בקו, זנוסי, ניופאן, האייר, ראלקו, מג'ימיקס, קיטשן אייד, דיטריש ובאוכנט.
מרום מציעה שירות תיקון מוצרי חשמל בייתים בפריסה ארצית, מאילת בדרום ועד מטולה בצפון.
הטכנאים שלנו משתמשים אך רק בחלקי חילוף מקוריים באחריות יבואן רשמי.